Американська актриса Лінда Манц, відома своїми ролями у фільмах «Гаммо» і «З синіх», померла 14 серпня, повідомляє портал Deadline.

Лінда довгий час намагалася впоратися з онкологічним захворюванням, до якого потім додалася ще й пневмонія. Однак хвороба виявилася сильнішою.

«Вона залишає після себе чоловіка, двох синів і трьох онуків, які її дуже люблять і сумують за нею», – заявив її син Гатрі. Також пам’ять Манц вшанували її подруги Наташа Ліонн і Хлоя Севіньї.

«Лінда була люблячою дружиною, турботливою мамою, чудовою бабусею і великим другом, якого багато хто любив».

Перша популярність до актриси прийшла після роботи над фільмом «Дні небес». Глядачам вона полюбилася як Сара зі стрічки «Потяг сиріт». Саме ці кадри більшість з них вибрали, щоб висловити співчуття у соціальних мережах.

Вона продовжувала зніматися в таких фільмах, як «Мандрівники» (1979), «З синього» (1980), «Гаммо» (1997) і зіграла останню роль другого плану у фільмі Девіда Фінчера «Гра».

Багато колег висловилися про трагічну новину.

Кен Уол, який знімався з Манц в «Мандрівнику», написав у Facebook, що з актрисою «здорово працювати, і я вдячний, що мені вдалося поговорити з нею до того, як вона померла цього ранку».

Хлоя Севіньї і Наташа Ліонн, які раніше хвалили кар’єру Манц, також висловили співчуття після звістки про її смерть.