Мурат Налчаджиоглу відзначив народження «принца».

Мурат Налчаджиоглу, екс-чоловік Ані Лорак, напередодні влаштував свято з нагоди народження дитини у його найкращого друга, з яким він близький, як з братом. Бізнесмен привітав приятеля з поповненням і поділився кількома кадрами з відзначення цієї події. Він показав повітряні кулі з написом «Це хлопчик!», А також самого щасливого батька з новонародженим.

Мурат не приховує, що дуже хоче опинитися на місці щасливого батька. У нього самого велика сім’я і він мріє, щоб у його дочки Софії від шлюбу з Лорак обов’язково були брати і сестри.

Не виключено, що скоро його заповітна мрія може здійснитися. Не так давно у Налчаджиоглу почався новий роман. У червні колишній чоловік співачки розсекретив відносини з візажисткою на ім’я Лілія. Це вже друга спроба бізнесмена створити нову сім’ю з тих пір, як Лорак з ним розлучилася.

Шлюб турка зі співачкою, нагадаємо, закінчився в 2019 році після того, як Мурата публічно викрили в зраді. Сама Лорак не стала поливати чоловіка брудом і утрималася від різких коментарів про невдачі в особистому житті. «Розлучення було болісним. Не вірю, коли хтось говорить, що воно пройшло приємно і легко. Будь-яке розлучення – це трагедія, це боляче, це сумно, це розчарування. Я оптиміст, до останнього намагалася вирулити і переконувала себе, що все буде добре, все владнається », – розповідала артистка.