На цьому тижні співачка Анна Сєдокова нарешті розсекретила особистість свого нового коханого. Ним, як не дивно, виявився відомий баскетболіст Яніс Тімма.

Як відомо, Яніс давно одружений і в минулому році вперше став батьком.

Дізналися спортсмена за татуюваннями. ЗМІ приписували їм роман ще тоді, коли їх помітили на відпочинку в Туреччині. Там вони зовсім не приховували свої почуття.

Після цього, проти Сєдокової почалася справжня війна. Її критикували так, що співачка не втрималася і дала свій комента на рахунок ситуації.

«Стільки бруду в пресі. Ми в топі новин. Коментувати не вважала за потрібне, поки не подзвонили і не заплакали батьки. Іноді жадібність і бажання отримати грошей побільше творять страшні речі. Я прошу вас не вірити в цю маячню. Яніс – найдобріша і порядна людина, якого я зустрічала. Він – гордість країни, гордість команди і моя гордість. Ви ще встигнете всіх засудити і обговорити, адже час все розставить на свої місця. А поки приховайте свої камені до наступної серії, адже в ній буде несподіваний поворот », – написала вона.

Такі погані коментарі поширює і сама дружина Яніса. Вона вважає, що після початку його роману з екс-солісткою групи «ВІА Гра», він хотів вигнати її з сином з дому і забрати всі гроші.

«Не треба вдавати з себе ангела, в той час як ти є найбільшою сукою в усій Росії. Наші батьки теж плачуть, а ти – ганьба для своєї родини! Плачу і я, адже він був найбільш люблячим чоловіком до того, поки не зустрів тебе. І все це лайно він робить тільки тому, що ти змусила його! »- пише вона.

А Яніс нічого не сказав. Він просто опублікував у себе в сторіз текст пісні Анни Седокової «Я завжди поруч».