Віра Брежнєва – одна з найпопулярніших співачок в російському шоу-бізнесі. Красуня-блондинка завжди в центрі уваги і їй це подобається.

Віра не тільки талановита артистка, а й любляча мама, дочка сестра. Так склалося, що вона народилася в багатодітній родині – у неї є ще три сестри. А сама Віра мама двох доньок. Загалом жіноче царство.

І вже за традицією на початку червня, вся сім'я Брежнєвої – мама, сестри і її дочки відправляються в Італію на відпочинок і на святкування дня народження Тамари Галушки – мами співачки.

Цього року жінка відсвяткувала свій 68 день народження. Але якщо подивитися на цю матір-героїню, то й не скажеш, що вона вже бабуся. Більше 45 їй не даси, точно.

Віра в своєму блозі поділилася знімком своєї моложавої мами і зворушливо привітала її з днем ​​народження.

 
 
 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

Как важно, чтобы мама была жива, чтобы мама была здорова. И так круто, когда с мамой близкие, тёплые, дружеские отношения 💛 Сегодня День Рождения Нашей Мамы [email protected]_7 Нас у неё 4, а старшая сестра сегодня мысленно с нами ❤️ Желаем вам любви от всей нашей семьи) И традиционно передаём привет из Италии 💚

Публикация от Vera Brezhneva (@ververa)

 

"Як важливо, щоб мама була жива, щоб мама була здорова. І так круто, коли з мамою близькі, теплі, дружні стосунки 💛. Сьогодні День Народження Нашої Мами !! @ mami4_7 Нас у неї 4, а старша сестра сьогодні подумки з нами ❤️
Бажаємо вам любові від всієї нашої родини). І традиційно передаємо привіт з Італії 💚 ", – прокоментувала сонячне фото Віра.

Шанувальники не змогли пройти повз такого фото і засипали Брежнєву і її маму компліментами.

"Здоров'я матусі !!!! Поки жива мама – ВИ – діти, так залишайтеся дітьми довгі-довгі роки !!!, Всі красиві та стрункі !!! 👍👍👍🤗👏, Мама – це все👍👍👍".