5 липня в південному сицилійському місті Агрідженто відбулася головна подія чотириденного заходу Dolce & Gabbana – показ жіночого одягу Alta Moda

На показ прийшла і телеведуча Оксана Марченко в супроводі чоловіка Віктора Медведчука. Вона одягла пишну світлу сукню Дольче і Габбана під назвою "Портофіно". Саме в ньому українська співачка позувала для книги Queens alta moda.

"Це плаття створив Доменіко спеціально для мене. Він сказав, що сукня "Портофіно" тебе чекає. Це плаття ввійшло в альбом, присвячений ювілею творчості Доменіко. Тому сьогодні на його прохання я в цьому чарівному сукню. Жарко, на вулиці близько 35-ти", – наголосила Марченко, чия сукня відразу привернуло увагу зіркових гостей показу. 

На модному показі моделі, одягнені як кіно-діви, дефілювали по сходах храму під музику Енніо Морріконе. Захід сонця доповнював суміш італійської культури, атмосфери вишуканих модних традицій і найвищої якості.

На показі була і Анна Вінтур – головний редактор американського "Вог". "Шоу було неймовірним! Просто неперевершеним", – прокоментувала вона захід. 

Сукня викликала неонозначні коментарі у Мережі. Дехто стверджує, що така надмірна розкіш – це занадто.

"За цю сукню можна допомогти десяткам сиріт!", "Так дорого, що аж вульгарно!".