У Москві на 60-му році життя помер відомий радянський актор Денис Кміт. Відзначимо, що актор зіграв одну з головних ролей в комедії Леоніда Гайдая "Спортлото-82" – Павла, нареченого головної героїні.

Першим про смерть Кміта повідомив в Facebook продюсер В'ячеслав Шмиров.

"Три з лишком десятиліття після травми хребта він був прикутий до інвалідного крісла, а три місяці тому не стало його легендарної мами – фотохудожника Галини Кміт … Боюся думати про цю трагедію", – написав Шмиров.

Денис Кміт народився 25 грудня 1959 року в Москві. Його мати Галина Кміт була відомим фотокореспондентом. Батько – знаменитий актор Микола Гриценко. Однак дитина була народжена поза шлюбом. Денис ніколи не був знайомий з рідним батьком. Хлопчика на своє ім'я записав друг Галини, актор Леонід Кміт. Він допомагав Галині виховувати Дениса.

У 1981 році Денис Кміт закінчив Школу-студію МХАТ імені Горького. До цього часу в його активі вже була невелика роль. Дитиною він зіграв в знаменитому фільмі Євгена Матвєєва "Циган".

Талановитого хлопця помітив інший знаменитий режисер – Леонід Гайдай. І запросив Кміта зніматися в комедії "Спортлото-82". Фільм мав величезний успіх у глядачів. До цього часу Денис уже служив в армії. Там він отримав травму хребта і виявився прикутий до кінця життя до інвалідного крісла.

Інвалідність змусила його шукати інше заняття. Він захопився поезією, образотворчим мистецтвом, написанням сценаріїв. актор знявся ще в двох фільмах – "Ка-ка-ду" і "Поворот ключа".