Репер висловився про конфлікт 10-річної давності.

Зараз Monatik – один з найуспішніших українських виконавців. Але ще кілька років тому він оббивав пороги кастингів всіх талант-шоу в надії, що його помітять.

Багато хто пам’ятає, як Діма проходив кастинг вокального проекту “Х-фактор”, де далеко не всі оцінили його талант. Тоді в журі був і репер Серьога, який також розкритикував виступ молодого виконавця.

Багато хто до цих пір вважали, що між Дімою та Сергієм тоді зав’язався конфлікт. Втім, репер спростував всі ці розмови.

“Це ж фраза вирвана з контексту. Там просто взяли і відрізали концовочка. А концовочка була:” Проходиш далі “. Я був тим, чий голос вирішував, пройде він чи ні. Так, я сказав йому” так “. Якби не я , він би туди не потрапив “, – прокоментував Серьога в інтерв’ю для” Життя відомих людей “.Втім, незважаючи на це, в мережі багато критикують Серьогу, який, на їхню думку, не зміг розглянути талант.

“Ну люди, мені здається, хочуть бачити те, що вони бачать, і хочуть чути те, що вони хочуть чути. Їм цікава архетипічних конфлікту. Типу, я тоді успішний і він нікому не відомий артист. Він трепетно ​​так стоїть, вірить в свою мрію і я його зрізаю під корінь. Кажу йому “ні”, а потім не проходить і 10 років, як Монатік засяяв, суперзірка. Ну а “Бумер” вже призабули “, – зазначив артист.

Втім, ніяких образ між артистами немає. Більш того, вони підтримують спілкування і навіть дружать сім’ями!

“Роздмухувати конфлікт, якого взагалі ніколи не було. Мої діти у Монатика на студії співали пісню” лихі сірі будні “, яку Монатік написав. А він їм грає на фортепіано”, – розповів Серьога.