У родині Віктора Павліка стався раптовий скандал: колишня дружина співака Лариса Созаєва заявила, що нинішня дружина співака Катерина Реп`яхова “робить все, щоб їх принизити та добити”.

“Молода нікчемність виносить на публіку те, що, прийшовши додому, розповідає їй Віктор. Ми з сином не давали ніякого права чужій нам людині розповідати те, що відбувається в нашому домі. Віктор Павлік зайняв позицію страуса і дозволяє все, що їй заманеться. Завдяки ЗМІ дівчинка відчула з себе знаменитістю, знаючи, що за кожним її вис*ром стежать журналісти”, – заявила Лариса.

Колишня дружина Павліка також попросила у підписників поради, як їй захистити себе, адже вона практично не виходить з дому, доглядаючи за онкохворим сином Павлом.

Раніше молода дружина співака Віктора Павліка Катерина Реп`яхова відповіла на звинувачення хейтерів в тому, що артист не піклується про онкохворого сина Павла.

Так, за словами дівчини, Віктор регулярно їздить до Павла й купує все, що йому потрібно. А якщо вони чогось не показують в соцмережах – це не означає, що цього не відбувається. Про це Репяхова заявила у своїх Instagram-сторіз.