Валентину Заворотнюк помітили на Даниловському кладовищі Москви, де покоїться свята Матрона. До її могили відбувається постійне паломництво. По всій видимості, мама Анастасії Заворотнюк вирішила прислухатися до порад шанувальників її дочки, і пішла просити за сцілення актриси.

Джерела пишуть, що новина про те, як матір Заворотнюк помітили біля могили святої, не спростував навіть офіційний канал, відкритий сім’єю тяжкохворої актриси.

“Маму Анастасії Заворотнюк помітили на Даниловському кладовищі, де заспокоїлася свята Матрона. Ймовірно, жінка все ж послухалася поради шанувальників таланту зіркової дочки, і пішла до святої за здоров’ям”, – пише також і телеграм-канал Yobajur.

“Вона стояла в загальному натовпі і молилася, плакала, щось шепотіла”, “Теж її бачила, вся в сльозах, я в шоці”, – пишуть в коментарях.

Очевидці кажуть, що жінка довго стояла на одному місці і щось шепотіла. Потім вона розвернулася і неспішно пішла до виходу. Мама Анастасії Заворотнюк постійно плакала. На кладовищі її бачать вже не перший раз.

Раніше вже з’являлися новини про те, що мама акторки ходить на Данилівське кладовище і саме на могилу святої Мотрони. Судячи з усього, стан Анастасії не зовсім нормальний і можливо, навіть критичний.