Альбіна Джанабаєва вперше розповіла про розставання з Меладзе. Ні, не з чоловіком Валеріэм Меладзе, а про припинення співпраці з продюсером – Костянтином Меладзе.

Артистка вперше заговорила про це в програмі “Вечірній Ургант”. Альбіна не розуміє, чому в Мережі почався такий галас і всы відразу стали писати про її розлучення, адже їхні стосунки з Валерієм Меладзе «розвиваються в кращу сторону».

«Я не знала, що моя новина про те, що я йду від Костянтина викличе такий резонанс і розійдеться. Деякі шанувальники подумали, що я пішла від Валерія Меладзе, і наш союз розпадається. Насправді ми завжди робимо те, що стосується нашого розвитку в кращу сторону. Я прийняла рішення піти від Кості, це було свідомо, при здоровому глузді. Правильність цього покаже час», – розповіла Альбіна в ефірі шоу Івана Урганта.

Валерій Меладзе, навпаки, підтримав дружину в складний для неї період. Більш того, він стверджує, що допомагати Альбіні продовжує і Костянтин.

«Ніщо не заважає Кості допомагати Альбіні. У родині все добре», – заявив Меладзе.

Нагадаємо, Джанабаєва оприлюднила інформацію про припинення співпраці з Костянтином Меладзе у вересні.

«Я вдячна тим рокам і Костянтину Меладзе. Безмірно поважаю! Але вже з лютого 2018 роки я веду співпрацю з менеджмент-компанією Goldenlook», – повідомила артистка.