Учасниця популярного українського дуету “НеАнгели” Вікторія Смеюха приміряла весільний образ, чим неабияк заінтригувала своїх шанувальників.

На знімках, опублікованих в Instagram, співачка зображена в костюмі нареченої. Її образ доповнюють фата, короткі рукавички і весільний букет.

“Ви так довго цього чекали! І ось я одягла білу сукню і фату”, – написала Віка. 

На другому фото видно, що весільний наряд нестандартний, а складається з короткого комбінезона з великим бантом на бретелях.

Фанати співачки не змогли пройти повз знімків і почали обговорювати образ Віки. Багато відзначили, що дівчині дуже пасує вінчальний наряд і побажали їй якомога швидше надіти його в реальному житті.

“Бажаю знайти супутника життя, який підкорить ваше серце і ви надягнете білу весільну сукню”, – написала одна з шанувальниць. На що Віка відповіла: “Спасибі! Він у мене вже підкорює вершини і моє серце! Буду чекати”.

Нагадаємо, що в 2016 році Вікторія розлучилася зі своїм бойфрендом, актором і каскадером Іваном Стрижаковим, з яким планувала весілля. Причиною розлучення стала зрада коханого.

Після цього співачка стала ретельно оберігати своє особисте життя. Солістка “НеАнгелів” не приховує, що знову знайшла любов, але показати обранця поки не готова.

“Я поки хотіла б, щоб це залишилося таємницею не тільки для глядача, а й для мене. Я сама собі боюся зізнатися, що я щаслива. Я не люблю забігати наперед. Хочу, щоб моє щастя було дійсно за сімома замками, це дуже важливо”, – розповідала раніше Віка.