Дружина українського співака Дмитра Монатіка опублікувала фото з нібито вагітним животиком.

Існує не так багато знаменитостей, яким щастить у коханні точно так само, як у кар’єрі. Тому виконавця і танцюриста Дмитра Монатіка можна по праву назвати щасливцем. Зі своєю дружиною Іриною Демічевої він зустрівся багато років тому і досі не втомлюється присвячувати їй хіти. І поки артист радував шанувальників виступами по СНД, його кохана в середині серпня рвонула на відпочинок з колишньою дружиною Потапа Іриною Горовий та її донькою Наталею.

Тоді Демічева на особистій сторінці в Instagram опублікувала спокусливі фотографії в купальнику, проте деяким користувачам соціальної мережі здалося, що вона знаходиться в положенні. Саме тоді і з’явилися перші розмови про вагітність дружини Дмитра Монатіка.

І ось через кілька тижнів Ірина Демічева оприлюднила фото в Мережі, яке поновило чутки про її стан. У кадрі вона стояла на тлі яскравої мебелі червоного кольору і була одягнена в сукню з геометричним візерунком, який підкреслив її, як здалося фанам, кругленький животик.

«Точно чекають 3 дитини», «Просто вогонь!», «Ірочка, плаття взагалі супер. Мені дуже подобається, як сидить на вас» – коментують шанувальники.