Після фіналу вокального шоу «Голос країни-10», переможцем якого став Роман Сасанчін, в мережі обговорюють роман колег по проекту – Тіни Кароль і Дана Балана. Їм давно приписують романтичні стосунки. Довгий час зірки тільки підливали масла у вогонь чуток, йдучи від прямих відповідей про відносини.

У фіналі шоу артисти зробили відверте зізнання, свої почуття вони висловили в ніжній авторської пісні Дана Балана «Пам’ятаєш». Відео записали в спальні Тіни. Дан грає на гітарі, Тіна – фортепіано. Вони співають про кохання, ніжно дивляться один на одного.

Романтичне відео набрало вже майже 800 тисяч переглядів. У коментарях прихильники пишуть, що так зіграти почуття неможливо. Вони вважають, що цей дует – зізнання артистів в любові.

Раніше Тіну Кароль запитали про роман:

– Все ж, які у вас відносини з Даном Баланом?

– Мені й самій цікаво (сміється). Пісня «Додому», яку ми виконали, була спеціально створена для «Танців з зірками» – Дан в образі графа Дракули, а я – білого ангела. І все ж незрозуміло: зцілився Дракула або затягнув ангела в тлінний світ? Ось і подивимося.

– У коментарях відзначають, з якою ніжністю дивився на вас Балан, мовляв, так не можна зіграти.

– Все було по-справжньому: збентеження, грайливість і інтрига. А як можна так зіграти? Якби все було не по правді, всі б відчули фальш.