Американський актор комедійного серіалу “Баскетс” Хаген Міллс наклав на себе руки.

Інцидент трапився у будинку актора в Мейфілді, штат Кентуккі.

Чоловік перед цим поранив маму своєї маленької доньки. Міллс два рази вистрелив у 34-річну жінку і попав їй в руку та груди.

Після замаху на Еріку Прайс, американський актор застрелився. Йому було лише 29 років.

“Коли Прайс увійшла в будинок, Міллс вистрілив в неї, після чого він направив пістолет на себе. Мати і дочка Прайс під час інциденту фізично не постраждали”, – повідомили в поліції.

Нагадаємо, у Дніпрі в ніч з 16 на 17 травня в поліцію зателефонувала жінка і розповіла, що її 12-річний онук досі не повернувся додому. Він пішов гуляти ще вдень, але ввечері дзвонив і говорив, що скоро буде. Час минав, а хлопчика все не було. Його телефон був відключений.

Останній раз бабуся чула онука в районі 19.00 – він подзвонив по мобільному телефону і сказав, що йде додому через територію лікарні на вулиці Бехтерева. З тих пір зв’язок з ним обірвався, – про це “Інформатору” повідомили в пресслужбі патрульної поліції Дніпра.

На пошуки хлопчика направили всі вільні екіпажі і орієнтували всі підрозділи поліції. З’ясувалося, що ще вдень його бачили на зупинці «Ксеньєвка» з невідомим чоловіком. Слова свідків підтвердилися записом з камер відеоспостереження.