Популярна телеведуча Оксана Марченко і дружина скандального політика Віктора Медведчука останнім часом активно пробує себе в ролі блогера. Знаменитість регулярно робить публікації в соціальних мережах, де ділиться своїми думками і розповідає цікаві подробиці особистого життя.

Так, днями 46-річна Марченко поділилася новими знімками в Instagram, де позує в шовковому халаті. На знімках Оксана з важким поглядом при повному макіяжі лежить на сходах. Халат ведучої, ніби ненароком відчинив і оголив її стегна.

Далі Оксана поміркувала про сенс життя:

 «Друзі, успіхи сучасної астрономії та космології дозволяють припустити, що частина Всесвіту, куди людство вже заглянуло, є всього лише маленькою дещицею чогось незбагненного, Великого, воістину Великого. “Картинка”, яку сьогодні спостерігають найпотужніші телескопи світу, це – далеке минуле, і багатьох світів вже не існує, хоча до нас все ще долітає їх світло … І це так незбагненно, що простіше не замислюватися про це … Але уявляєте , що людська душа цінніша за всі скарби Всесвіту! Ми володарі незліченного багатства, яке живе всередині кожного тлінного тіла. Правда, хтось стає злим катом або жорстоким тюремником своєї душі, і це сумно. Адже душа – це жива енергетична субстанція, що розвивається тільки від енергії любові, яку отримує і яку віддає. І якщо буває важко від образ і несправедливості, подивіться на вечірнє небо, і багато “земних дрібниць” здадуться смішними перед величчю його нескінченності, яке ніяк не применшує нас, а навпаки – викликає радість від можливості споглядання небесної краси і дає сили берегти свою безсмертну душу ! »- підписала серію знімків зірка.

Як тільки знімок з’явився в Мережі, шанувальники тут же взялися його обговорювати:

«Оксаночка, який глибокий пост! Абсолютно з вами згодна »,« Королевааа😍😍😍 »,« А фотки і образ ну немає слів❤️❤️❤️ »,« Розумниця і красуня !!!! Обожнюю вас ❤️, На відьму схожа, А чому не гола, Сором свій показала »- писали шанувальники.