Ім’я актриси Анастасії Заворотнюк не сходить з вуст шанувальників. І все через її смертельний діагноз, який вже давно ні для кого не секрет, і через мовчання її близьких.

Зараз достовірно невідомо в якому стані і де саме знаходиться актриса. Хтось вважає, що актриса і далі смертельно хвора, а хтось переконаний в тому, що її хвороба є вигадкою, створеною для того, щоб зібрати побільше грошей з добродушних фанатів.

Але, був в житті Анастасії Заворотнюк період, коли вона дійсно мало не померла. Як виявилося, росла Настя досить хворобливою дитиною. Вона часто хворіла на респіраторні захворювання, через що страждала від постійного запалення гланд. А одного разу, через таке запалення вона мало не померла.

«Один раз було настільки сильне запалення, що мене просто встигли довезти до лікарні. І без будь-якого знеболення хірург просто полоснув по горлу і перевернув в раковину … на волосинці, вважайте, життя висіло», – розповідала колись Заворотнюк, під час своєї участі в програмі« Битва екстрасенсів».

Тільки завдяки вмілим діям лікаря, що прийняв рішення не втрачати ні секунди дорогоцінного часу, Анастасія залишилася жива.