Відомий режисер Роман Віктюк, який помер на 85 році життя 17 листопада, нібито мав дочку та онуків, яких ретельно приховував.

За інформацією “Комсомольської правди”, саме вони будуть першими у черзі претендентів на його спадщину, а не сестри і племінниця, як повідомлялося раніше.

Прикметно, в оточенні Віктюка вважалося, що режисер ніколи не був одружений і не мав дітей. ЗМІ дізналися про наявність дочки вже після смерті артиста.

За життя Віктюк згадував про спадкоємицю всього один раз. Виявилося, жінка живе у Львові – місці народження самого режисера. Тоді ж Роман пояснив, чому не вважає за потрібне жити зі спадкоємицею разом.

“Є дочка. Все чудово, все добре… Я тримаю її на відстані, тому що йде енергія негативна. І коли вона в самого мене не потрапляє, то б’є по близьких – по тих, хто поруч. Це найстрашніше, а багато хто не розуміє”, – коментував Віктюк.

За життя режисер періодично бачився зі спадкоємицею і її дітьми, але при цьому жодного разу не показав їх широкій публіці.

“Ви зрозумійте, зла і агресивна енергія чужих завжди знімає покриви світла з близьких людей, а я цього не хочу робити. Ми дійсно живемо не разом, але на ювілей вони до мене приїжджали… Онуки для мене – воістину найсвятіші”, – заявляв Віктюк.

Також стало відомо, що Романа Віктюка поховають у Львові на Личаківському кладовищі.

Зазначається, що похорони відбудуться у Львові, оскільки останньою волею Віктюка було поховання поруч із батьками. На Личаківському цвинтарі вже є родинний гробівець родини Віктюків, де поховані родичі режисера.

Як повідомляють журналісти, наразі питання транспортування тіла мають вирішити на міждержавному рівні, тому офіційної інформації про дату похоронів Романа Віктюка поки що немає.

Водночас пресаташе російського театру Романа Віктюка в коментарі “РИА Новости” заявила, що церемонію прощання з режисером проведуть у Москві.

Також вона повідомила про раніше невідомі обставини смерті Віктюка. Зокрема стало відомо, що режисер вже йшов на поправку після лікування від коронавірусу й готувався до виписки з лікарні, але несподівано помер. Причиною смерті стала тромбоемболія – гостра закупорка кровоносної судини.