Скандальна співачка Ані Лорак з дочкою Софією погуляли на дні народження Мартіна Кіркорова. Свято вдалося на славу. Щасливий Філіп Бедросович поділився фотографіями з 8-річчя сина в своєму Instagram.

Однак, серед веселих гостей користувачі соцмережі звернули увагу на співачку українського походження Ані Лорак. Якщо погортати фото в записі самої виконавиці, то можна помітити, що всі знімки відретушовані, на них Ані Лорак сяє красою і молодістю.

Але як могла зіркова Діва “підправити” зовнішність на фотографіях Філіпа Кіркорова? Ніяк! Ось і довелося глядачам побачити свою улюбленицю без прикрас, фільтрів і фотошопу.

Фолловери відзначають, що в реальності Ані Лорак виглядає набагато старше, ніж на розтиражованих у пресі знімках, та й взагалі, співачка стала сама на себе не схожа. Ось що означає вислів “без каплі фотошопу”.

Зазначимо, що Ані Лорак прийшла привітати сина Кіркорова з дочкою, але без Єгора Гліба. Раніше в пресі гуляла інформація, що парочка вже не просто зустрічається, а встигла таємно одружитися.