Екс-чоловік Ані Лорак поділився із підписниками сімейними фото, які викликали емоційну реакцію у підписників. Світлини розміщені в Instagram.

Мурат Налчаджиоглу кілька днів тому опублікував першу світлину з дочкою за довгий час. Після цього почали з’являтися відео.

У коментарях до публікацій шанувальники стали міркувати на тему того, на кого більше схожа дочка Куєк і Налчаджиоглу – на маму чи на тата?

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Love ❤️Публикация от Murat Nalcacioglu (@muratnalca)

Мурат Налчаджиоглу опублікував деякі фото і відео зі святкування Хелловіна з дочкою. Софія розважалась, готуючи піцу і граючись в м’яких лабіринтах.

Деяким користувачам фото дитини сподобалися: “Батькова дочка”, “Татова копія”, “Красиві”, “Love”, “Шикарна дівчинка”, “Татова принцеса”.

Деякі підписники критично прокоментували фотографії: “Негарна…і навіть не звичайна, а так нижче середнього”.

Зазначимо, дочка української співачки Ані Лорак проводить час зі своїм батьком і нянею. Софія, яка незабаром буде святкувати своє 9-річчя, вирушила до свого батька. Після розлучення Кароліни Куєк (справжнє ім’я Ані Лорак) та Мурата Налчаджіоглу дочка залишилася з матір’ю, однак у батька залишається право з нею бачитися.