Анастасія Заворотнюк, популярна актриса серіалу “Моя прекрасна няня”, вже довгий час знаходиться на лікуванні в лікарні. Їй діагностували рак, як повідомляють російські ЗМІ.

Сім’я і представники Заворотнюк відмовляються давати коментарі про стан її здоров’я, але підтвердили інформацію, що актриса перебуває на лікуванні.

Нещодавно у ЗМІ з’явилися дані, що у колишнього коханого і колеги по серіалу “Моя прекрасна няня” Заворотнюк Сергія Жигунова сталася неприємна ситуація. У Жигунова конфіскували житло на Мосфільмовскій вулиці.У мережі повідомляють, що далі у Жигунова у лічені дні збираються відібрати маєток в Підмосков’ї та кілька квартир у Москві за велику суму боргів Нокссбанку – 39 млн рублів.

Журналісти зв’язалися з банком, щоб уточнити інформацію. З’ясувалося, що Жигунов і, справді, брав кредит у 2014 році. Він не виплатив гроші вчасно за відстрочення, і тепер зі справою стали працювати судові пристави. Подальше вилучення майна пов’язане, найшвидше, з тим, що вартість конфіскованої квартири не покриває суму боргу.