У вересні цього року Анна, дочка актриси Анастасії Заворотнюк, розробила і створила власну лінію одягу і аксесуарів. Її знаменита мама дуже пишалася успіхами спадкоємиці і бажала їй всього найкращого.

Навіть хвалилася її першими заробітками. Але зараз старша дочка тяжкохворої Заворотнюк зробила гучну заяву!

«Моя Анюта з подругою запустили власну лінію одягу і аксесуарів … Все роблять самі, від розробки концепції бренду і дизайну всієї продукції до відбору матеріалів для пошиття і контролю виробництва. Вважаю, відмінний старт, і виходить дуже непогано, як думаєте? Перша колекція розійшлася на ура) По-моєму, вийшло стильно, актуально, красиво і функціонально – все як люблять сучасні дівчата. Як мама пишаюся своєю дівчинкою)) Тільки вперед, далі – більше “, – писала до хвороби зоряна мама.

Тепер же стало зрозуміло: що щось пішло не так. У Сторіс Анна повідомила, що більш не має відношення до магазину дизайнерського одягу і відповідати на питання не буде.

“Дорогі фолловери, я більше не маю ніякого відношення до d8_moscow. З питань звертайтеся на їх сторінку безпосередньо”, – написала дочка артистки.

Варто тільки припускати, що змусило її відректися від перспективного, молодого бізнес-проекту.