Зірка йорданського каналу Сахар Аббас Джаміль дізналася про смерть старшого брата, іракського генерал-майора Таріка Аббаса Джаміля, в прямому ефірі.

Сахар зуміла стримати сльози. Але вона попросила вибачення у глядачів за сумний вигляд.

«Базовий принцип роботи журналіста – вміння відділяти особисте життя від професійних обов’язків, але мені щойно повідомили, що загинув мій старший брат. Ми продовжимо передачу в інтересах істини і будемо висвітлювати все, що відбувається в країні», – заявила Сахарм в ефірі програми.Брат ведучої був льотчиком ВПС Іраку. Його життя обірвалося в результаті ракетного обстрілу бази Аль-Балад під Багдадом, який пройшов 12 січня. Видання повідомляли про вісім ударів реактивними снарядами. Через цю атаки четверо іракців отримали поранення, двоє з яких військовослужбовці.

Раніше Джаміль, дочка композитора Аббаса Джаміля, була співробітником іракського телебачення. Але в 2017 році її зі скандалом звільнили. Джаміль заявила, що їй погрожували, а також вона піддалася образам з боку групи чоловіків, оскільки вона відмовилася говорити в ефірі відверту брехню. «Хочу сказати тим, хто намагався мене образити, що я так і залишуся вірною дочкою великого Іраку», – зауважила телеведуча.