Олена Кравець зізналася, що займалася окультизмом на шоу «Танці з зірками».

Зірка «Квартал 95» Олена Кравець показала нові фото з минулого ефіру танцювального шоу «Танці з зірками», темою якого був Гелловін. Так, нові фото з партнером в образі мольфарів вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

На фото Кравець і Леонов позують в незвичайних позах, зображуючи народних ворожок. Так, Кравець на одному фото розставила ноги, а на іншому розкинула руки в сторони і піднявши коліно, зображаючи птаха в польоті. У волоссі актриси були вплетені намистини в косички, на обличчі красувався етно-розпис, а наряд був зроблений із чорних і червоних клаптиків. Під незвичайне плаття Олена Кравець підділа колготки з чорної сітки.

«Пара чаклунів зніме порчу по фотографіях. Викликали духів предків і Бога Рода в образі Максима Леонова, а ще вивчали давню слов’янську міфологію і культуру і все це-минулої неділі під час містичного ефіру «Танці з зірками». Тепер я теж відьма і якщо треба «поверну чоловіка»… », – підписала вона грайливо знімки.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Пара колдунов снимет порчу по фотографиям.) Вызывали духов предков и Бога Рода в облике @maksleonov_official, а ещё изучали древнюю славянскую мифологию и культуру и все это- в прошлое воскресенье во время мистического эфира @tanci1plus1. Теперь я тоже ведьма и если надо «верну мужа»…) Обряд был проведён с благословения @ladakasynets и является плодом ее таланта и эмоциональной хореографии! @kseniya.gorb, дух твой сильный теперь во мне всегда)) @dima_varan @kulyafreedom, спасибо что всегда включаетесь и «включаете» меня. И отдельно за этот яркий образ спасибо @olgaslon @rymakova @tvelinalena. И не забываем… наш номер 13!!!Ха-ха-ха( зловеще) !!! Photo by @rostickdesign

Допис, поширений Elena Kravets (@lennykravets)

Також в пості Кравець зазначила хореографів і стилістів, а також окремо фотографа, подякувавши їм за допомогу в постановці танцю і створенні чарівного образу.

Шанувальники відзначили, що вона даремно наїхала в ефірі на Чапкіса:

«Все круто, але, говорити Чапкісу, що хіп хоп був, майте совість, Чапкіс – знавець своєї справи!», «Така відповідь Чапкісу – верх непристойності, невитриманість, неінтелігентності. Олена показала, як була дівкою з Кривбасу, нею і залишилася. Занадто багато собі дозволяє ».