Студія Квартал 95 заінтригувала телеглядачів новиною про те, що знайшла заміну Володимиру Зеленському.

Відомо, що Володимир Зеленський є актором і лідером популярної гумористичної студії, однак зараз він подався в політику і йому зовсім не до сцени.

На даний момент він є кандидатом на пост президента України і зайнятий підвищенням рейтингів, складанням передвиборної програми і завоюванням електоральних симпатій.

Але, будучи на піку своєї популярності, «Квартал 95» хоче і далі прогресувати.

Так, в суботу, 2 березня, на телебаченні стартує новий сезон гумористичної передачі «Розсміши коміка», про що «кварталівці» повідомили на своїй сторінці в Facebook.

Відомо, що Євген Кошовий залишається в програмі, а ось місце Зеленського тепер належить іншому. Але кому поки не відомо, замість Володимира Зеленського на фото фігурує чорний силует. Інтрига розкриється тільки в новому випуску.

«Друзі, вже в цю суботу о 18:30 стартує новий сезон «Розсміши коміка. Діти» з новим суддівським складом! Хто ж стане новим колегою Жені і щосили намагатиметься не сміятися з дотепних жартів маленьких гумористів? Тому, хто вгадає, подаруємо крутий блокнот на рік від Студії «Квартал 95" з автографами наших легендарних коміків – Кошового і Зеленського», – сказано в повідомленні.

Українці заінтриговані, адже кожен з них в коментарях писав імовірно свого кандидата на роль головного ведучого. Частина з них вважає, що це буде хтось із складу «Кварталу 5», дехто впевнений, що буде хтось із політиків чи навіть олігархів, а дехто впевнений, що це якийсь піар-хід і Володимир Зеленський залишиться в кріслі ведучого.

«Буду рада будь-якому новому ведучому, адже це означатиме, що Зеленський – президент!», «Петро Порошенко! Рокіровочка!», «Ігор Ласточкін, а взагалі треба Лесю Никитюк!», «Іван Люленов з «Стоянівка». Або Ігор Ласточкін! », – припускають прихильники.