У Москві знайдено мертвим засновника «Круізер».

Рок-музикант Сергій Подкорітов-Курганський знайдений мертвим в Москві.
53-річний Подкорітов-Курганський БУВ співаком, поетом и композитором-аранжувальником, уродженцем Кургану. Вчора він був знайденій мертвим в Москві – в квартирі на Шереметьєвській вулиці, Північно-східний адміністративний округ, якою володів. Рокер помер через гостру серцеву недостатність. Ця інформація попередня.

Подкорітов-Курганський БУВ випускником факультету естрадно-джазового вокалу у Свердловському Музичному училищі імені Чайковського та музичного факультету Московского педагогічного державного університету, учасником Музичного гурту «Едельвейс», засновником групи «Круїзер», концертний директор групи «Круїз», лауреатом телевізійного конкурсу молодих віконавців «Юрмала ».

Згідно з відомостями з відкритих джерел, Подкорітов-Курганський протягом 24 років давав уроки вокалу в студіях, приватні уроки – протягом 28 років, а серед его учнів – солістка Маріїнського театру опери та балету, керівники студій естрадного творчості в Кургані и Єкатеринбурзі, соліст і клавішник професійної групи і фіналістка одного з телепроєктів.