Ані Лорак, яка ще недавно отримувала компліменти за її надзвичайну стрункість, раптово стала округлятися буквально на очах. Шанувальники співачки у повному збентеженні. Вони не можуть зрозуміти, що відбувається із зіркою.

Запідозрити Кароліну у вагітності начебто не до часу. Адже у неї ледь не по хвилинах розписаний грандіозний гастрольний тур містами Росії, і навряд чи співачка може собі зараз дозволити таку розкіш, як вагітність і народження дитини. Проте зміни у фігурі зірки очевидні.

Так, у сторіс співачки з’явився фрагмент виступу з її недавнього концерту, де у Ані Лорак виразно видно кругленький животик. І це – після виснажливих занять у спортивному залі і танцювальних тренувань, знімки яких вона недавно викладала в Instagram.

Трохи поміркувавши, шанувальники зірки дійшли висновку, що це на Ані так позитивно впливає її новий чоловік Єгор Гліб. Втім, чоловік не такий і новий, адже чутки про їхній роман стали гуляти ще влітку минулого року. Однак тепер усі помітили, як 41-річна Кароліна розцвіла і покращала поруч зі своїм 27-річним бойфрендом. Можливо звідси й невеликі “накопичення”, що з’явилися на співачці.

Ані Лорак просто заспокоїлася і знайшла душевну рівновагу після важкого розлучення з чоловіком та, нарешті, відчула те саме жіноче щастя. А разом із душевним спокоєм прийшли і пару зайвих кілограмів – як неминуча плата за гармонію.

Втім, ці кілограми Ані Лорак зовсім не псують. Незважаючи на маленький кругленький животик, 41-річна співачка, як і раніше, казково вродлива і може дати фору будь-якій ровесниці свого коханого.