Відомий український музичний продюсер і репер Олексій Потапенко (Потап) показав у своєму Instagram миле фото.

Ім'я Потапа відоме мільйонам людей у ​​всьому світі.  Сьогодні він керує власним продюсерським центром, знімає кліпи найпопулярнішим артистам і веде масштабні музичні заходи.

Написані і виконані ним пісні звучать на кращих радіостанціях України, Росії та СНД.  Потапа запрошують в телевізійні проекти як неповторного ведучого, суворого і неординарного музичного експерта.

Він з легкістю відпускає колючі жарти в сторону найвідоміших зірок і захоплює епатажними витівками.  Нинішня слава і визнання не звалилися на Потапа в один день: мало хто знає, скількох зусиль коштував сьогоднішній успіх.  Багато шанувальників з цікавістю стежать за життям співака.Ось, недавно, Потап опублікував фото свого сина, якого давно не показував.  На ньому видно, як виріс 11-річний син Потапа – Андрій.

Шанувальники умилились ставленням батька до сина і відзначили, що Андрій – "копія" матері: "Красунчик, такий милий і спокійний, на маму схожий", "Красавчик !!! Весь в маму. Майбутній серцеїд !!!", "Це ваш син  вже так виріс? ".