Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк, яка не так давно запустіла своє нове шоу, де виступила в якості ведучої, поскаржилася на своє життя.

Леся написала на своїй сторінці в Інстаграм, що дуже втомилася від проекту, ведучою якого вона є. Шанувальники були вражені!

«За 10 днів завдяки харчуванню (1500 кК. у день) у мене -2 кг, крепатура, все болить, ноги в синцях від падінь на майданчику під час конкурсів», – зазначила вона, додавши фото з синцями по всьому ногам.

Підписники Нікітюк попросили її берегти себе, адже вона прекрасна ведуча, а також порадили багато рецептів від синців. Не всі, звичайно, підтримали зірку, багатьом не сподобалося те, що дівчина скаржиться на роботу.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

#робота #114твВипуск 10 съёмочных дней пролетело…Заметно😂А это уже 5й проект за 5й месяц) Я жінка робота Бендера чи шо?!?😂 За 10 дней благодаря питанию ( 1500 кК. в день) у меня -2 кг, крепатура, все болит (бо я ше умудрялась робити випади) ноги в синяках от падений на площадке во время конкурсов (листаем фото) Но я радуюсь что помимо студийных проектов #хтоЗверху #хтопротиблондинок есть мой личный #ЛеМаршрутка (наша гордість, наша рідненька Україна) За день на ютюбе проект посмотрело 60 000 человек, а это означает что мы на правильном пути и нужно снимать дальше! Ну а сегодня в 18.00 Новая область и Новая серия Маршрутки на Новом канале! P.S. Много вопросов будет ли проект с русскими субтитрами! Пока мы не думали об этом…думаем об English 😘#леся #тв #лемаршрутка #хтозверху #хтопротиблондинок

Допис, поширений Леся Никитюк (@lesia_nikituk)

«Лисиця в овечій шкурі!», «Лесічка, а як ти хотіла? Що б добре заробляти, треба мантулити »,« Чого ти скаржишся? »,« Гой рани…», – пишуть вони.

Нагадаємо, що Леся недавно презентувала новий проект. На презентації була мати телеведучої, а гостей пригощали батьковим самогоном.