Персонал лікарні, в якій перебуває Анастасія Заворотнюк, виставив на поверсі і біля палати актриси цілодобову охорону. Про це без зазначення джерел інформації пише Telegram-канал Baza.

За їх даними, на територію медустанови кілька разів намагалися потрапити знімальні групи журналістів у зв’язку з пильною увагою» до здоров’я актриси.

За словами джерел Baza, Анастасія знаходиться в свідомості і дихає самостійно, незважаючи на повідомлення ЗМІ про її критичний стан. Лікарі оцінюють її стан як важкий.

“Анастасія знаходиться в свідомості і самостійно дихає. Лікарі оцінюють його стан як важкий, але не такий критичний, як пишуть ЗМІ”, – говорилося в повідомленні.

Про госпіталізацію Заворотнюк в одну з московських клінік стало відомо 13 вересня. ЗМІ стверджували, що актрисі ніби-то поставили діагноз «рак головного мозку», з’являлися повідомлення про підключення Заворотнюк до апарату штучної вентиляції легенів.«Всі можливі методи лікування вона пройшла, але почалася стадія — набряк мозку. На жаль, лікарі тут безсилі», — коментував стан Заворотнюк 14 вересня продюсер групи «Ласкавий травень» Андрій Разін.

Адвокат Тимур Маршани підтвердив, що актриса дійсно госпіталізована в приватну клініку.

«Те, що у Заворотнюк онкологія, це абсолютно точно. У тому ж медичному центрі знаходиться і моя клієнтка. Можете туди поїхати, подивитися. Насті дуже погано, але я не маю більш докладною інформацією», – заявив Маршин.

В понеділок ряд мережевих видань повідомив, що у Заворотнюк розвинулася поліорганна недостатність на тлі виникла пневмонії. З-за цих ускладнень медики були змушені припинити спеціальне протипухлинне лікування.