Ведуча розповіла про розмову з дочкою

Маша Єфросиніна – щаслива і горда мама двох дітей, дочки-підлітка Нани і п’ятирічного синочка Сашка. Нещодавно ведуча вразила всіх зізнанням про те, що в юності лікарі поставили їй діагноз безпліддя і вона дуже боялася зізнатися в цьому чоловікові. На щастя, вони помилилися! Знаменитість часто ділиться в мережі кумедними фото, відео та історіями з сином, а ось Нана не любить публічність.

На своїй сторінці в Instagram Маша поділилася ніжним чорно-білим фото, на якому вона сидить на підвіконні і дивиться в вікно. Телезірка розповіла про нещодавню розмову з донькою і про те, що це примусило її задуматися про різні способи виховання дітей.

“Діти – квіти життя! І… періодичний розрив мозку! Нещодавно #мояНана відправила мене в нокаут: спершу вона повертіла на пальці мої повчання по одному питанню, а потім сказала: “ти ж мама, чому не наполягла жорсткіше?” – розповіла Єфросиніна.Знаменитість міркує, чи така вже правильна популярна нині стратегія бути дитині другом і дозволяти їй майже все вирішувати самій.

“Набивши цей шишак в черговий раз, я замислилася: “а чи правильна ця модна останні роки демократична позиція – бути дитині другом, у всьому домовлятися з нею і змушувати змалку нести відповідальність за свої рішення тільки самому?” Всесвіт миттю видав мені їжу для роздумів у вигляді лекції Людмили Петрановської (психолога і педагога), в якій вона детально розповіла, що така позиція батьків по відношенню до дітей згубна для останніх Ні, не те, щоб потрібно було повернути порку і кути з гречкою… А про позиціонуванні батьків, як незаперечного авторитету для дитини, так як дитина саме в ньому, авторитет, і потребує. “Прийняття рішень – це болісна діяльність! Потрібно вміти допомогти дитині навчитися робити те, що вона хоче”,- заявляє Петрановська. Вчитайтеся в ці дуже точні слова! Мені є над чим подумати! Впевнена, як і всім мамам тут у мене в підписниках …” – відверто поділилася Маша.

Підписники ведучої почали активно ділитися своїми думками та досвідом на цю тему.