«Вони доповнюють одне одного»: учасник «Голосу» розповів про роман Дана Балана та Тіни Кароль. Артист також зізнався, що змусив Дана Балана ревнувати Тіну Кароль до нього

Чутки про роман Дана Балана та Тіни Кароль, які нещодавно випустили спільну пісню «Домой», ходять вже давно. Однак ніхто з них не поспішає коментувати своє особисте життя. І цим парочка ще більше розпалює інтерес публіки до себе!

– Щодо романа Дана Балана і Тіни Кароль, вони мої найулюбленіші тренери проекту «Голос країни», – розповів учасник «Голос країни» Сергій Костецький, який переміг у «Танцях з зірками». – І саме до них я хотів потрапити, коли йшов на проект. Бажаю, щоб в їхньому контакті завжди були тільки позитивні моменти – як у творчості, так і в емоціях. Мені здається, вони доповнюють одне одного і яким би не був їхній контакт, це завжди буде енергія, здатна хвилювати всю Україну.

На проекті «Голос країни» Сергій Костецький змагається в команді Дана Балана, колишня дівчина якого нещодавно показала фото топлес, і проводить багато часу в його оточенні. У коментарі для clutch.ua співак зізнався, що під час одного зі своїх виступів на проекті змусив Балана ревнувати Тіну Кароль до нього. Він сподівається, що одного разу наставник пробачить його за це.

– Мабуть, я жалкую, що змусив Дана Балана ревнувати Тіну Кароль до мене під час мого виступу, – зазначив Сергій Костецький, який вразив вокалом тренерів шоу «Голос країни».