Російський актор Олександр Числов помер в 2019 році. Однак лише зараз з’явилися моторошні подробиці його смерті.

“Король епізоду” Олександр Числов помер від пневмонії у важкій формі. Актор зіграв в 200 фільмах, однак, незважаючи на популярність, вів скромний спосіб життя. Числов не був одружений, дітей у нього немає.

За словами рідних артиста і його близьких, він сам протягом 2 місяців відмовлявся від допомоги, в тому числі і медичної, тому особливих спроб виправити становище вони не робили. Про важкий характер сина в ефірі ток-шоу «Прямий ефір» згадала і його мама.

Раптова смерть артиста викликала безліч пересудів. Ходили розмови про те, що актор на грунті пиятики збожеволів і йому ввижалося, що його хочуть вбити. Потім з’явилися чутки, що чоловік згорів від СНІДу.

Так чи інакше, тепер за спадок актора борються його родичі: старенька мати, племінниця і племінник. Йдеться про скромну “двушку” біля метро “Відрадне”. Тим часом Олександр написав заповіт ще в 2017 році, нібито дізнавшись про свій сумний діагноз.

“Сусіди Числова розповідали, що останні місяці свого життя він не вставав з ліжка і буквально гнив живцем. Він постійно повторював: “Я вмираю, мені страшно, врятуйте мене!” У квартирі був сморід і бруд. Кішки від голоду обгризли поролон дивана “, – розповіла адвокат Майя Сандлер, що представляє інтереси матері артиста.

Знайшлися свідки, які стверджують, що племінниця не доглядає за Числовим, а з його рахунків зникли гроші. Адвокат стверджує: Світлана швидко кремували свого знаменитого дядька всупереч волі його матері.

З’ясувалося, що за кілька місяців до смерті Олександр оформив договір купівлі-продажу квартири на користь племінниці. Зараз нерухомість виставлена ​​на продаж, і Сандлер наполягає на її арешті.

“Світлана на вигляд мила молода жінка, але веде себе агресивно. Одного разу накинулася на мене з кулаками в публічному місці і при свідках: “Ну що, адвокашка, задумала хату у мене віджати ?!” – згадала юрист.

Сандлер намагається через суд визнати договір недійсним (нібито актор в момент підписання паперів був в неадекватному стані). Якщо це трапиться, вступить в силу заповіт артиста.

“Так, бабулечка, на жаль, вже не отримає у спадок всю квартиру сина. Але у неї буде частка в цій спадщині, а значить, і дах над головою “, – констатувала адвокат.