Відома українська співачка Аліна Гросу розповіла скільки планує з чоловіком дітей, і як співак Павло Зібров готовий був врятувати її весілля, яке було на межі зриву.

Як відомо, цього літа Гросу вийшла заміж за 25-річного бізнесмена Олександра Комкова. Розкішне свято, яке відвідало багато українських знаменитостей, пройшло в старовинній віллі в Італії.

“Ми взагалі хочемо троє дітей. Ну як мінімум двох точно хочемо. Мій чоловік хорошим батьком буде, це 100%. Тому що його всі діти люблять”, – поділилася співачка.

Чоловік співачки заявив, що вже готовий до батьківства.

“Я абсолютно чітко розумію, що, чим раніше вони з’являться, тим краще. І молоді батьки для дітей – це чудово. І я точно знаю, що наша сім’я може дати дітям щастя”, – зізнався Олександр.

Крім того, молодята зізналися, що розкішне весілля було на грані зриву. Літак з церемоніймейстером, яка повинна була розписати їх, запізнився на цілих 3 години. Правда, на допомогу прийшов давній друг сім’ї Павло Зібров.

“Мама підходить і каже: “Павло Миколайович, я вас прошу, розпишіть, красиво”. “Я ніколи цього не робив!”, “Павло Миколайович, більше крім вас ніхто, ви “артиста можете дати!”, – ділиться Гросу.