Відома українська співачка Ольга Полякова в прямому ефірі заявила про те, що представники українського шоу-бізнесу страждають від введених урядом карантинних норм. Співачка зазначила, що повний локдаун в країні “знищить артистів”, якщо влада не почне про них думати.

Про це знаменитість повідомила в прямому ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1 + 1”. Полякова також зазначила, що під час пандемії коронавірусу багато представників шоу-бізнесу залишилися без роботи.

“Для музичного бізнесу страшні і карантин, і локдаун. І я навіть не знаю, що страшніше. Карантин вже у нас давно, ми вже до нього просто звикли. А повний локдаун в нашому бізнесі теж вже давно: концертів у нас немає і не передбачається . За цей час я просто зрозуміла, що ми нікому не потрібні. І порятунок країни …

“Порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих”. Тому я, чесно кажучи, вже втомилася “шашкою махати”. Півроку тому я говорила у вашій студії, що музичний бізнес дуже сильно вразливий, що це не тільки зірки, а тисячі музикантів, артистів. Цій сфері потрібен особливий підхід. Але нас ніхто не чує, про нас ніхто не думає. І те, що у нас зовсім немає роботи і не буде в найближчий рік – це нікого не хвилює “, – заявила Полякова.

Незважаючи на це, співачка впевнена, що українці стійко витримають всі проблеми.

“Звичайно, важко всім, але українці мають серйозний, потужний імунітет проти будь-яких потрясінь. Ми підприємливі, сильні, спритні – і ми виживемо”, – підсумувала вона.