Відома українська телеведуча Ольга Фреймут захворіла на коронавірус. Через хворобу вона скасувала всі свої плани, в тому числі і плани по роботі.

 

Про це пише jetsetter.ua.

Вона повинна була вести щорічну церемонію нагородження “ТОП-50 успішних жінок Львівщини”, яка повинна була пройти сьогодні, 21 серпня. Однак через хворобу вона не буде на заході.

Після того, як у Фреймут був виявлений COVID-19, організатором довелося терміново шукати заміну на роль ведучої заходу.

Під час запланованого візиту на Миколаївщину Президент України Володимир Зеленський розповів про те, що його дружина і син разом перехворіли на коронавірус.

“Скажу відверто, що цей COVID-19, це зараза. Іншого слова і немає. Захворіла моя дружина і син, до речі, теж. І вони разом лікувалися в лікарні”, – заявив він.

Зеленський сказав, що діти переносять цю інфекцію більш-менш нормально.

“Якщо діти переносять це як діти – більш-менш нормально, тільки температура, то дорослі переносять цю хворобу дуже складно. Повірте нашій сім’ї: ніхто нічого не боїться, поки хтось не захворіє в сім’ї. Хвороба виснажує повністю, три тижні. В початку другого тижня у людей відчуття, що вони вмирають, дуже погано “, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, що раніше Олена Зеленська розповіла, як лікувала з сином Covid-19. Перша леді розповіла, що безсимптомний перебіг коронавірусної хвороби у Олени Зеленської змінилося високою температурою і двобічною пневмонією.