В Італії у віці 70 років померла зірка фільмів жахів, актриса і сценарист Дарія Ніколоді, про це в Instagram повідомила її дочка, актриса і режисер Азія Ардженто.

«Спочивай з миром, улюблена мама. Тепер ти можеш вільно літати зі своїм великим духом, і тобі більше не доведеться страждати. Я постараюся продовжити жити заради твоїх улюблених онуків і особливо за тебе, оскільки ти ніколи не захотіла б бачити мене такою нещасною. Навіть якщо без тебе я сумую ы землі під ногами і відчуваю, що втратила єдину точку відліку. Я близька до всіх, хто знав і любив тебе. Я завжди буду твоєю Арією», – написала вона.

Також про смерть актриси висловилася її близька подруга.

“Прощай, Дарія …. Сьогодні я втратила унікального і особливого друга … У мене немає слів, щоб описати величезний біль, який я відчуваю … Моя Даріетта, ти наповнила моє життя чарівництвом і за це я буду завжди вдячна, мені так пощастило бути твоїм другом і ми будемо друзями назавжди …. назавжди … Люблю тебе дуже сильно “- повідомила жінка в фейсбуці.

Крім цього, новина про смерть Дарії шокувала багатьох шанувальників:

“Складно в це повірити, не стало справжньої легенди. Дуже шкода що від нас йдуть такі люди як Дарія. “

Відзначимо, що Дарія Ніколоді народилася у Флоренції в 1950 році. З дитинства цікавилася окультизмом, її бабуся була медіумом і практикувала білу магію.

Біографія у Дарії, до речі, була наче списаною з фільмів Джалло того часу – вона з дитинства захоплювалася магією (її бабуся була медіумом), з 14 років виступала на сцені, в 17 років втекла з дому і вступила до Академії драматичного мистецтва в Римі. У кіно знімалася з 20 років, а з 25 років – у Ардженто, причому була у нього не тільки актрисою, але і сценаристом. Не дивно, що у цієї талановитої і незвичайної пари народилася красива, талановита і незвичайна дочка – Азія Ардженто.

У кіно актриса знімалася з 1970 року, проте популярність прийшла до неї тільки після початку співпраці в 1975 році з режисером Даріо Ардженто. Він отримав всесвітню популярність своїми роботами в жанрі Джалло – фільми жахів, що поєднують елементи кримінального трилера і еротики. Протягом довгого часу Ніколоді була супутницею режисера, проте вони ніколи не перебували в офіційному шлюбі.