Відома російська актриса Наталя Бочкарьова, яка виконала головну роль у популярному серіалі “Щасливі разом”, дала коментар щодо її затримання з кокаїном.

Вчора, 28 вересня, з’явилася інформація про те, що актрису схопила поліція. У той же час, Бочкарьова активно свій арешт заперечує, хоча в мережі гуляє відео з моменту затримання, на якому чітко видно, як зірка ховає кокаїн у спідній білизні.

Після публікації відеозапису Наталя зробила офіційну заяву. Актриса вважає, що ролик був змонтований, оскільки вечірній час доби і погана зйомка змушують людей додумувати:

“Я подивилася це відео, і можу сказати, що воно змонтоване. Тим більше, що вечірній час доби, і ролик дуже поганої якості. Тому  саме сутінки дозволили людям щось там намудрити. Загалом, я буду з’ясовувати”.

У МВС прокоментували затримання відомої актриси. За словами представників відомства, актриса сильно нервувала і відмовилася від огляду. В якості запобіжного заходу обрано підписку про невиїзд.

Сама Наталія Бочкарьова у відповідь на галас в пресі раніше заявила, що все це брехня, і весь день вона провела із дітьми. Шанувальники висловлюють улюбленій зірці слова підтримки і пишуть, що навіть якщо це правда, Наталію, мабуть, “змусило особисте горе”.