Один із засновників популярного рок-гурту "Ляпіс Трубецькой", гітарист колективу Trubetskoy і колишній колега музиканта Сергія Міхалка Руслан Владико був серйозно побитий у Мінську. Чоловік кілька днів перебуває у комі.

НП трапилася 6 червня, проте інформацію вирішили висвітлити тільки зараз. Владика, який також відомий під псевдонімом Пан, вдарили чимось важким по голові. Імовірно, це було зроблено з метою пограбування. Про інцидент розповіли на офіційній сторінці Trubetskoy в Instagram.

"Важко про це повідомляти, але мовчати далі немає сенсу. 6 червня наш друг і колега Руслан "Пан" Владико був жорстоко побитий і пограбований у Мінську. Руслан отримав важку черепно-мозкову травму і наразі лежить у реанімації, у комі. Ситуація дуже серйозна", — повідомили у гурті.

У ЗМІ, крім цього, вказали, що поліція перевірила записи відеокамер із бару, де перебував потерпілий. За ними вдалося встановити час, у який чоловік залишив заклад. Його знайшли без свідомості, при ньому не виявили телефону і барсетки.

За деякими даними Руслану вже зробили операцію, співак до тями поки не приходив. Наразі він перебуває на штучній вентиляції легенів.