Олена залишила під публікацією телеведучого неоднозначний коментар.

В кінці жовтня Володимир Остапчук та Олена Войченко шокували несподіваною новиною. Одна з найміцніших пар українського шоу-бізнесу повідомила про своє розлучення:

“Життя непередбачуване і так трапляється. Щиро сказати, ми не хочемо виносити наші особисті взаємини на загальний огляд. Ми особливо трепетно ​​оберігаємо наше особистий простір, адже у нас двоє чудових дітей. Між нами роки міцних відносин і дружби, підтримки і партнерства, спільних подорожей , життя на дві країни, що далеко не легко, і багато іншого. Час, який ми провели разом ми згадуємо з вдячністю, а в майбутнє дивимося по-новому. Поки це все, що ми хочемо сказати, і просимо з повагою ставиться до нашого рішення цієї ситуації “.

Втім, про справжні причини розлучення ні Олена, ні Володимир не розповідали. Однак трохи пролити світло на розлучення пари вдалося вчора.

Так, в своєму Instagram Остапчук опублікував новий пост, який супроводжував таким підписом:

“Іноді ти повинен побігти, щоб побачити, хто побіжить за тобою. Іноді ти повинен говорити м’якше, щоб побачити, хто насправді прислухається до тебе. Іноді ти повинен зробити крок назад, щоб побачити, хто ще стоїть на твоєму боці. Іноді ти повинен робити неправильні рішення, щоб подивитися, хто з тобою, коли все руйнується … “

У коментарі під публікацією Олена написала:

“Іноді ти біжиш за кимось, кожен раз, коли він біжить. Іноді ти прислухаєшся, кожен раз, коли він мовчить. Іноді ти стоїш на боці зрадника кожен раз, коли він знову і знову зраджує, іноді ти прощаєш неправильні рішення і раз по раз відбудовували те, що зруйнував. Іноді ти стоїш на його стороні настільки довго, що стаєш не просто порожнім місцем, а перепоною … Іноді він не бачить нічого крім “Я”.