Популярна актриса Євгенія Лоза буквально сяє від щастя. У себе на сторінці в Instagram акорка поділилася радістю: опублікувала фото зі своїм коханим чоловіком, відомим актором Антом Батирьовим і продемонструвала обручку.

Підпис до фотографії: «Сьогодні!!!» і хештеги #статус #оймолодці! #Круті – для шанувальників відразу показали очевидне: їхня улюблена актриса вийшла заміж.

«Які ви красені! Будьте щасливі! »« У перший раз в 34 роки заміж – це круто: значить, все буде по розуму», « Ось це радість. Вітаємо з весіллям! »- прокоментували прихильники зірки.

Цікаво, що зовсім недавно і в прямому ефірі, і в інтерв'ю Євгенія говорила, що заміж поки не поспішає.

«У мене ніколи не було мети неодмінно вийти заміж. Я просто чекаю людину, яка буде «моєю», з якою ми будемо разом, пліч-о-пліч »- говорила актриса. І перелічувала головні риси ідеального чоловіка: не бабій, відповідальний, з почуттям гумору, розумний.

Мабуть, всіма цими важливими рисами характеру її обранець Антон Батирьов, який запам'ятався глядачам за фільмами і серіалами «П'ятницький», «Солодке життя», «Швидка допомога», «Реальні пацани» відповідає.

Зазвичай скритна у всьому, що стосується особистого життя, останнім часом актриса все частіше стала ділитися знімками з коханим, мабуть, вважаючи, що нарешті-то можна розсекретити своє щастя всьому світу.

 
 
  
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Константин Бальмонт ⠀ Будем как Солнце! Забудем о том, Кто нас ведет по пути золотому, Будем лишь помнить, что вечно к иному, К новому, к сильному, к доброму, к злому, Ярко стремимся мы в сне золотом. Будем молиться всегда неземному, В нашем хотеньи земном! Будем, как Солнце всегда молодое, Нежно ласкать огневые цветы, Воздух прозрачный и все золотое. Счастлив ты? Будь же счастливее вдвое, Будь воплощеньем внезапной мечты! Только не медлить в недвижном покое, Дальше, еще, до заветной черты, Дальше, нас манит число роковое В Вечность, где новые вспыхнут цветы. Будем как Солнце, оно — молодое. В этом завет красоты! 1902 ⠀ ⠀ 📸 @loza_olesia 😘🌸 ⠀ ⠀ #люблякря#желенский#самаявкуснаяяичница#спраздником#вкедах#моёнатхнення

Допис, поширений Евгения Лоза/Evgeniya Loza (@loza_jenya)

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

📸 @don._._.pedro #🦆❤️🦆

Допис, поширений Евгения Лоза/Evgeniya Loza (@loza_jenya)