У своєму мікроблозі в Instagram зірка поділилася роликом з ефіру російського телеканалу, в якому вона розповідає цей неймовірний епізод.

За словами “Валюхи”, її батько був справжнім сибіряком. Вона передала історію зі слів матері. Одного разу, коли батькові Тані було 28 років, його схопили співробітники КДБ. Чоловіка сильно побили і кинули в яму до ведмедя-“людожера”. Яке ж було здивування правоохоронців, коли на ранок вони виявили, що звірюка мертвий, а її батько живий. Мати описувала Тані поєдинок так: батько однією рукою вдарив ведмедя прямо в зуби, в яких виблискував місяць, а іншою став його душити.

Актриса зазначила, що не знає чи правдива ця історія, але саме так їй розповідала мати.

Причиною, чому Кравченко згадала жах з батьком і ведмедем, стала інша історія – то, як вона сама зіткнулася з жорстокістю. Як відомо, Таню бив другий чоловік Дмитро Гербачевський, якому вона народила єдину доньку. Актриса розповіла, коли він в черговий раз ні з того ні з сього почав бити її по голові, не залишаючи живого місця вона його налякала, що може вбити.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

#ТатьянаКравченко #СудьбаЧеловека

Публикация от Татьяна Кравченко (@tat_kravchenko)

“Я ж відчуваю в собі цього, свого Токарєва-батька, сибіряка, який однією рукою ведмедя задушив… І я йому сказала: “Ще раз – я тебе вб’ю”. Просто сковорідкою”, – поділилася Кравченко.