Станіслав Боклан на сьогоднішній день один із найвідоміших і найзатребуваніших акторів в українському кінематографі. Боклан знімається і у великому кіно і у серіалах і на сцені театру встигає виступати.

Для багатьох жінок Станіслав Боклан – просто справжній ідеал чоловіка. Проте він ось уже три десятиліття відданий одній-єдиній жінці – своїй дружині, Наталії Кленіній.

Друга половинка актора – теж актриса, проте не така відома, як її чоловік. Наталя дуже рідко знімається у кіно і більше часу виступає саме у театрі.

Боклан не показує спільних фото з дружиною, не розповідає про особисте і не афішує сімейні стосунки. Проте нещодавно у Мережі з’явилось декілька свіжих світлин зіркового подружжя.

Фото опублікувала актриса і телеведуча Лілія Ребрик. Разом з подружжям Боклана і Кленіної Лілія відправилась на гастролі.

Ребрик опублікувала фото з поїзда, а пізніше з ресторану, де мало не вперше можна побачити Боклана разом з дружиною.

Шанувальники відзначили, що Боклан виглядає молодшим за свою дружину і взагалі актор з кожним днем молодіє. А ось Кленіна на фото виглядає втомленою і знесиленою, хоча можливо усе це через втому від роботи і переїздів.