На днях, солістка групи “Казка” похвалилася своїми формами в купальнику.
Відома виконавиця популярних композицій “Плакала” і “Свята” виклала в соціальну мережу Інстаграм світлину з відпочинку в турецькому місті Бодрумі. Співачка каже, що море – це її вид задоволення і натхнення.

Олександра Зарицька вирішила порадувати шанувальників фотографіями, де вона купається на морі в купальнику. Фото яке виклала співачка на своїй сторінці, виявилося доволі пікантним.
Судячи з усього співачка відпочиває неподалік від узбережжя, адже на одній фотографії за вікном можна роздивитися море та піщаний пляж.

«Дотик до води – моє задоволення. Морське повітря – моє натхнення. Сьогоднішній момент збережу надовго », – підписала публікацію артистка.

На фотографії Олександра позує в білому закритому купальнику у воді. Попри те, що купальник закритий, він оголює пишні форми співачки.

Буквально за день допис назбирав 13 тисяч вподобань і безліч коментарів. Більшість фанатів захоплювалися фігурою зірки і засипали її компліментами. Також знайшлися і ті, що писали, що хотіли би потрапити на концерт “Казки” цього літа.

«Як завжди неймовірна», «Саш, ти просто космос», «Розкішні форми», – писали читачі Зарицької в коментарях.