Українська співачка Віра Брежнєва на тлі чуток про розлучення з Меладзе опублікувала весільні фото з кліпу.

Віра Брежнєва нещодавно зняла кліп з Дімою Монатіком на нову пісню і на тлі чуток про розлучення з чоловіком Костянтином Меладзе продовжує розповідати, як проходив процес. Так, артистка показала фото у весільній сукні.

“Він зробив мені пропозицію. Я погодилася. Так сталося все … І найнесподіваніша весільна сукня від дизайнера. Це був третій образ, наша з MONATIK # ВЕЧЕРіНОЧКА закінчилася весіллям. Іра Демічева була поруч, і ми всі під час зйомок цього епізоду хотіли лише одного, щоб світло не вирубувалося.

Була вже глибока ніч і навіть під Барселоною в лютому було холодно, але нас гріла хореографія, а оператор танцював навколо нас … “- написала Брежнєва.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Он сделал мне предложение. Я согласилась. Так случилось все… 🌪 И самое неожиданное свадебное платье от @frolovheart 👰🏼 Это был третий образ , наша с @monatik_official #ВЕЧЕРиНОЧКА закончилась свадьбой , @irinamonatik была рядом и мы все во время съёмок этого эпизода хотели лишь одного, чтобы свет не вырубался 🤪🤦🏼‍♀️ была уже глубокая ночь и даже под Барселоной в феврале было холодно) но нас грела хореография от @denis_stulnikov 💃🏼🕺🏼а оператор @nikitakkkuz танцевал вокруг нас 🙈 О платье : фата – длинная, красивая, даёт все же образу определённую магию… платье было по задумке режиссера @tanumuino коротким, поэтому @ivfrolov добавил милые панталончики и подвязку на ногу. А @olaazh дополнила образ красивыми сережками, носочками и туфельками. Получилось няшно, но очень стильно 🤍🤍🤍 #MONATIK #VERABREZHNEVA

Публикация от Vera Brezhneva (@ververa)

“Як круто, що можна приміряти на себе різні образи. Я б із задоволенням побула нареченою ще раз 5, але боюся, чоловік не зрозуміє”, “Я б теж Монатіку не відмовила”, “Образ вогонь. Скоро на всіх весіллях країни – якщо , звичайно, у них така фігура, як у вас “- коментують шанувальники.