У Лос-Анджелесі, в неділю, після декількох місяців боротьби з ускладненнями COVID-19, помер зірка американських мюзиклів, 41-річний канадський актор Нік Кордеро.

Про це в понеділок, 6 липня, з посиланням на дружину артиста повідомила газета Daily Star.

Дружина Кордеро Аманда Клутс написала в Instagram, що артист боровся за життя протягом трьох місяців. «Я до сих пір не вірю і страждаю. Моє серце розбите, бо я не можу уявити життя без нього », – сказала вона.

«У Бога тепер ще один ангел на небесах. Мій дорогий чоловік помер », – доповнила свої слова Аманда.

Вона подякувала шанувальникам за їх підтримку протягом останніх 95 днів з тих пір, як актор заразився вірусом.

Актор поступив у відділення інтенсивної терапії 31 березня з утрудненим диханням і спочатку діагностованою пневмонією. Два тести на COVID-19 були негативними, а третій виявився позитивним. Через два тижні стан Кордеро значно погіршився.

Він несподівано втратив свідомість, і лікарям довелося його реанімувати. Потім в ході лікування коронавірусно інфекції, щоб запобігти утворенню тромбів, медики почали застосовувати розріджуючі препарати для поліпшення згортання крові.

В результаті у Кордеро розвинулася внутрішня кровотеча в кишечнику, а після того, як артисту перестали давати такі ліки, тромби знову з’явилися в правій нозі. В результаті було прийнято рішення про ампутацію кінцівки.

Вперше Нік Кордеро з’явився на сцені на Бродвеї в 2014 році в спектаклі «Кулі над Бродвеєм». За роль Чіча в мюзиклі він був номінований на престижну театральну премію «Тоні» в категорії «Кращий актор». Кордеро знімався фільмах «Реальні хлопці», Mob Town і виконав роль в серіалі «Блакитна кров» на телеканалі CBS.