Українська телеведуча Олена-Крістіна Лебідь, яка любить епатувати публіку і відрізняється неординарним почуттям гумору, вразила мережу новим знімком з коханим Розенко.

У своєму мікроблозі в Instagram зірка виклала селфі з коханим колишнім віце-прем’єром Павлом Розенко і з маленькою собачкою Жоржиком в неділю, 17 листопада.

Всі троє сидять в автомобілі і тепло одягнені. Скоріше всього, вони возили собаку на прогулянку в свій вихідний.

«Коли мама залишила Жоржика на виховання, ми зрозуміли: ми відмінно виховуємося», – жартівливо вона підписала знімок з «дитиною».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Когда мама оставила Жоржика на воспитание, мы поняли: мы отлично воспитываемся 😂😂😂

Допис, поширений Елена-Кристина Лебедь (@elena_kristina_lebed)

Мережу просто підірвав цей жарт, багато почали писати коментарі з приводу їх «схожості».

«Які ви класні», «Сім’я», «Жоржик – модель», «Який він смішний і милий», «А він чим-то на Вас схожий, такий же руденький», «Собака навіть на вас схожа! Видно відразу , на вашу масть!», «І руденькі)))», «Красунчики», «Дуже на мою собаку схожий», – пишуть в мережі.

Нагадаємо, що Олена-Крістіна Лебідь нещодавно розбурхала фантазії українців зухвалим фото в костюмі.

«До фотосесії для Нового каналу готова. І так, у мене так озвездітєльно гнеться рука», – вона підписала знімок, ніж тільки розохотила хейтерів.

На знімку співачка позує у червоному костюмі від українського бренду Mailanna. Також під піджаком видніється біла блузка з чорною краваткою. Губи зірка нафарбувала яскраво-червоним кольором під тон одягу. Також можна помітити незвичайний вигин руки ведучої, про що вона сама сказала в підписі до посту.