Світлана Крючкова розповіла про те, як дізналася про страшну хворобу: рак четвертої стадії. Піти обстежитися Світлану підштовхнув кіт.

Пестячи до мене, він весь час лягав на одне і те ж місце, був нервовим. Я попросила лікарів знайти причину, і вони знайшли – пухлина четвертої стадії розміром в 15 сантиметрів. Причому знайшли не одразу, спочатку аналізи показували, що все в порядку. Тільки після варварської біопсії без наркозу був поставлений діагноз », – розповіла Крючкова.

Страшний діагноз Світлані повідомили, коли вона в театрі дивилася виставу з сином і його цивільною дружиною.

«Перше, що я вирішила зробити – переписати заповіт. Після смерті часто з’являються якісь родичі, починається поділ. У мене немає діамантів від шанувальників, я все заробила сама і хотіла, щоб це дісталося дітям. А друге, що я повинна була зробити – це записати громадянську лірику Марини Цвєтаєвої, яку, крім мене, ніхто не читає », – підкреслила Крючкова.

«У такій ситуації нічого не зробиш, особисто від тебе нічого не залежить. Я навіть написала лист, в якому докладно розповіла, як повинні поводитися близькі в разі моєї смерті. Я заборонила дітям плакати, а ще разом зі своєю масажисткою обрала сукню для останнього шляху », – зізналася актриса в ефірі програми« Доля людини ».

На щастя, хвороба відступила. Зараз Світлана, побоюючись рецидиву, постійно консультується з лікарями.