Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна продовжує тішити своїх фоловерів в соціальній мережі новими фото і відео.

Як відомо, Маша Єфросиніна бере активну участь в різних зйомках, веде свій блог і часто з'являється на різних світських заходах. При своєму завантаженому графіку не забуває знаменита ведуча і про приємне проведення часу з рідними та близькими. Однак, незважаючи на всю щільність графіка, Маша Єфросиніна також продовжує підкорювати шанувальників своєю фігурою.

Багато користувачів все частіше помічають, що Марія перебуває у відмінній формі і навіть просять дати кілька порад по догляду за собою. Недавно на своїй сторінці в Instagram Єфросиніна поділилася фото, на якому продемонструвала відмінне почуття гумору, ще й в доповненні з самоіронією.

Так, зірка опублікувала в Instagram комічний знімок у ванній, оригінально оголосивши про те, що її тиждень видався не з легких. Маша опустила голову, вперлася руками у кахель, а її волосся сягало підлоги. Поза ведучої ніби говорить про втому і бажання швидше прийняти горизонтальне положення, щоб відпочити. Поруч з Машею лежить кумедний французький бульдог, який з точністю повторює її положення.

«Тиждень був непростим», – коротко і ясно підписала кадр Маша.