Українська співачка Наталія Могилевська, яка заінтригувала фанів новим треком “Покохала”, тримає своє особисте життя за сімома замками.

Та от знаменитість все ж таки порушила мовчанку та вперше підтвердила, що у неї дійсно є коханий чоловік. Щоправда, його ім’я а також те, де вони познайомилися, зірка тримає у таємниці.

“Я не можу сказати, тому що одразу стане зрозуміло, хто він і яка його професія”, – прокоментувала артистка у програмі “Слава+”.

Окрім того, причиною, чому Могилевська воліє не афішувати свого обранця, є бажання співачки почекати, поки їхні стосунки зміцніють.

“Я закохана. Мені нема чого поки сказати. По-перше, щастя любить тишу. По-друге, стосунки мають визріти. Коли ми тільки знайомимося, нам багато чого здається, але життя потім ставить все по своїх місцях. Тому, я б почекала”, – сказала Наталія.

Проте знаменитість не приховує, що у неї запальний характер, і подекуди їй важко тримати себе у руках. Та, разом з тим, Могилевська вміє огорнути теплом і ніжністю. Про що їй не раз казав коханий.

“Мій чоловік мені каже, що мені ніхто ніколи не говорив таких жорстких слів, як ти, навіть мій найближчий друг – він не наважився. Але й стільки ніжності я також ніколи в житті не відчував. І жодна жінка мені не говорила і так мною не захоплювалася”, – підтвердила Могилевська.

Цікаво, що коли у пари стаються сварки, то на допомогу ситуації приходить гумор. Наталія зізналася, що натренувати своє почуття гумору їй, зокрема, допомогла програма “Ліга сміху”, де вона була тренеркою.

“Гумор входить до мого життя, як чудова зброя. Приміром, коли я посварилася зі своїм чоловіком, я ображалася на нього дуже, і думаю, як вийти з цієї дурної ситуації. “Ліга сміху” прийшла мені на допомогу. Пишу йому: “Подумала про тебе з усмішкою два рази, закотила мрійливо очі – один, носик насупила – чотири, повірила тобі на четвертинку з плюсом, кілометрів пробігла сім, Айка, собака, зжерла каштанів 24”. Він мені відповідає: “Яке миле SMS, я почуваюся Айкою, яка їсть каштани в покарання”. Я йому відповідаю: “Кохання і каштани завжди ходять разом. Сидів я і думав, чи потрібна наречена?” – поділилася історією Могилевська.