Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу розлучилися ще взимку, однак чутки навколо їхнього шлюбу тільки посилюються. 

Ані Лорак і Мурат Налчаджиоглу розлучилися в січні 2019 року. З того моменту українська співачка Ані Лорак не приїжджала в Україну, а турецький бізнесмен вирішив розпрощатися з бізнесом в Києві. Про закриття свого нічного клубу Famous ресторатор розповів в своєму профілі в Instagram.

Колишній чоловік української співачки Ані Лорак позбувся бізнесу в Києві після скандального розлучення з артисткою. Про те, з якої причини він закриває цілком успішний проект – не повідомляється. Цей клуб протягом п'яти років вважався одним з найпопулярніших тусовочних закладів столиці. До речі, саме в цьому клубі Мурата і засікли з імовірною коханкою Яною Бєляєвою, яка нібито і стала причиною розриву зіркової пари.

Наприкінці квітня Налчаджиоглу влаштував гучне прощання зі своїм клубом, організувавши відразу кілька вечірок. З травня 2019 року клуб більше не функціонує.

"Я, Мурат, засновник Famous, запрошую кожного з вас! Дякую друзі, що були всі ці 5 років разом зі мною", – розповів бізнесмен.

Під публікацією Мурата досі активно збираються шанувальники Ані Лорак і як і раніше намагаються його присоромити за розлучення. Деякі припустили, що після розриву Мурат прийняв рішення покинути Україну і виїхати до себе на батьківщину, до Туреччини:

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Я, Мурат, учредитель Famous, приглашаю каждого из вас! 😎 Спасибо друзья, что были все эти 5 лет вместе со мной👊 Скоро новый проект😎 Thanks for everything never give up ☝️ 26,27,28 апреля состоится официальное закрытие легендарного клуба-караоке столицы "Famous", который радовал ночную тусовку нашего города вот уже на протяжении 5 лет. На сцене клуба-караоке и за его пультами успели побывать самые громкие звёзды нашей страны, Европы, а грандиозные вечеринки давно стали культовыми, получив признание у благодарной публики. Официальное закрытие обещает стать весьма интересным и зрелищным , так мы попытались собрать воедино всё самое лучшее за все эти годы, создав роскошную мозаику из массы креативных элементов направленных на создание БОЛЬШОГО и ГРАНДИОЗНОГО СОБЫТИЯ!!! Ждём всех на прощальной вечеринке! Start: 22.00, welcome drink, Dj’s, Famous Show Girls. P.S. Скоро порадуем вас новым проектом! С любовью, famous team ❤️ #поем #и #танцуем #каквпоследнийраз

Публикация от Murat Nalcacioglu (@muratnalca)

Їдете? Були б у тебе зірки, якби не Лорак? Хто тебе взагалі знав? А як дочка твоя живе? Не цікавить? Назад до Туреччини … відкрий-закрий, принеси-віднеси працювати?